24 Haziran Seçimleri Neye Tekabül Ediyor?

24 Haziran Seçimleri; 16 Nisan Referandumunda önü açılan büyük Türkiye’nin yükselişinin kalıcı, nihai ve sürdürülebilir bir aşamaya taşınmasının seçimidir. 16 Nisan’da denizi geçen Türkiye’yi 24 Haziran’da çayda boğabilecekleri heva ve hevesine kapılanlara Türkiye’nin gücünü gösterme vaktidir.

Şairin dediği gibi “Türkiye ağır yüktür, çekmeyen ne bilesi…” Yakın zamanlarda Ülke ve Millet olarak zorlu sınavlardan yüzümüzün akıyla geçtik. 7 Haziran Seçimlerinde Ülkemizin üstüne çöken sisi hep birlikte çok çalışarak, gönülleri kazanarak 1 Kasım Seçimlerinde dağıttığımız gibi; FETÖ taşeronluğundaki işgal girişimine tüm Türkiye ile birlikte 15 Temmuz gecesi Aydın Zafer Meydanından karşı çıkıp, Milli İrade ve Demokrasi Nöbetlerine seferber olduğumuz gibi; 24 Haziran Seçimlerinde de Ülkemizin ortak akıl ve birikimini temsil eden AK Partimizin gücünü Meclis’e taşıma; Milletin adamı, Cumhurun adayı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın arkasında sağlam durma; kadim medeniyetimizi 2023-2051 – 2071 vizyonlarına taşıma görev ve mesuliyetimiz vardır.

Bu kapsamda 24 Haziran seçimleri, Milletimize hadim / hizmetkar olmaya talip olan AK Partimizin milli ve yerli anlayışıyla; Millete hakim / efendi olmaya soyunan beş benzemez ittifakı arasında; yapmaya talip olanlarla, yıkmaya bilenenler arasında geçecektir. Milletimizin yıkana değil yapana, taş üstüne taş koyana ihtiyaca vardır. Efendiye değil, hadime ihtiyacı vardır.

Türkiye üstündeki kara bulutları dağıtmıştır. 15 Temmuz işgal girişimi püskürtülmüş, terörün beli kırılmış, sınırlarımıza kurulan kuşatma Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekâtlarıyla kırılmış, Afrin’e Türk Bayrağı dikilmiştir. Şimdi sıra Türkiye’nin gelecek yüzyılını şekillendirecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde uygulama aşamasına gelinmiştir.

Önümüz aydınlıktır. 24 Haziran seçimleri, AK Partimizin milli ve yerli anlayışında temayüz eden Cumhur İttifakının büyük Türkiye seferberliğidir.

Hedefimiz Türkiye’nin bekasının sağlama alınması ve 16 yıldır devam eden kalkınma hamlemizin artarak sürmesi; Aydın’ın kazanmasıdır.

Gayret bizden tevfik Allah’tandır. Yüce Mevla Ülkemiz ve Aydınımız için hayırlısını nasip eylesin; yar ve yardımcımız olsun.

 

Hakan Çağlar ERÜRKER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir