Zeybekli Teşekkür

1 Kasım seçimlerinde oy oranını ve milletvekili sayısını Aydın’da da artıran AK Parti teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Milletvekilleri ve adaylar toplu halde ilçelere ve teşkilatlara gidip teşekkür ettiler. Oldukça keyifli olan AK Partili vekil ve adaylar seçim zaferini zeybek oynayarak kutladılar.

AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Abdurrahman Yavuz, Mustafa Savaş, İl Başkanı Ömer Özmen ve milletvekili adaylarından Hakan çağlar Erürker teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Hafta sonu AK Partinin kaleleri Köşk, Yenipazar ve Bozdoğan’da partililerle bir araya gelen milletvekilleri parti yönetcileri ve milletvekili adayları verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür ettiler.

Ziyaret ettikleri ilçe ve parti teşkilatlarında yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan ve oldukça ilgi gören Vekiller ve partililer başarıyı partililerle birlikte zeybek oynayarak kutladılar.

AK Partinin Aydın’da yaklaşık yüzde 60 oy oranı ile en fazla oy aldığı ilçe olarak kayıtlara geçen Köşk İlçesinin Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, tüm vatandaşlara teşekkür ederek ilçeye hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti. Kılınç, “Mesele, AK Parti meselesinin daha da ötesinde bir boyuttu. Bunu kavrayan bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

 

9 Kasım 2015

http://www.haberimturkiye.com/ak-partiden-zeybekli-tesekkur-470965.html

http://www.aydin24haber.com/ak-partiden-zeybekli-tesekkur-138907h.htm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir