Kisileri

AK Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı olan Hakan Çağlar Erürker, Efeler İlçesinde eşi Burcu Erürker ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

Uzun yıllar yurtdışında olan Hakan Çağlar Erürker, kendisini tanıtırken, aday adalığı süreci ve Aydın’ın gelişmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Hakan Çağlar Erürker, AK Parti’den milletvekili aday adayı olmasıyla ilgili, “Siyasete olan ilgim her zaman var oldu. AK Parti’nin ilkeler ve değerleri anlamında 2000’li yıllardan bu yana AK Parti’nin siyasi vizyonunu benimsedim. Ülkemizin daha ileri gitmesi için AK Parti’nin 2023 vizyonunun çok önemli ve kritik bir aşama olduğunu düşünüyorum. Bu kritik aşamada hepimize görevler düşüyor. Ben de bu kritik aşamada hemşerilerimle beraber görev almak istedim. Bugüne kadar edindiğim tecrübeyi siyasete aktarmak için bu yola çıktım. Bu davada Aydınlının emrinde olacağım” dedi.

Aydın’ın Türkiye’nin parlayan yıldızı olmaya aday bir il olduğunu açıklayan AK Parti Aydın Milletvekili Aday Adayı Hakan Çağlar Erürker, kardeşi Ferda Çağlar Erkut’un da CHP’den aday adayı olmasıyla ilgili, “Söz konusu toplum hizmeti, o yüzden kişileri değil, Aydın’ı konuşmalıyız” dedi.

 

3 Mart 2015

http://www.habercizgi.com/siyaset/ak-parti-aday-adayi-erurker-soz-konusu-toplum-hizmeti-2521.htm

http://www.aydindenge.com.tr/siyaset/03/03/2015/kisileri-degil-aydini-konusmaliyiz

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir