Stk Ziyaetlerine Hız Kesmiyor

AK Parti Aydın Milletvekili A. Adayı Hakan Çağlar Erürker, Aydın genelinde Sivil toplum kuruşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor.

Seçim startını verdiği günden itibaren STK ziyaretlerine hızla devam eden Hakan Çağlar Erürker, bu doğrultuda toplumun sesi olan STK’lara ziyaretlerinin devam edeceğini dile getirdi.

HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER: “STK ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

AK Parti camiası olarak seçim sürecinde en büyük destekçilerinin arasında STK’ların da geldiğini belirten Hakan Çağlar Erürker: “Parti teşkilatlarımızdan başlayarak, ilimizde bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettim. Görüş alışverişinde, istişarelerde bulundum. Ziyaret etmediğim, görüş ve kanaatlerini, siyasetten beklentilerini öğrenmediğim Sivil Toplum Kuruluşu bırakmayacağım.” dedi. Vatandaş odaklı bir siyasetin etkin olabilmesi için örgütlü ve güçlü sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çeken Hakan Çağlar Erürker: “İstikrarın sağlanarak; Yeni Türkiye yolunda 2023 vizyonunun gerçekleştirilmesi güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla mümkün olacaktır. Bundan dolayı Aydın’ın potansiyelini değerlendirmek; Aydınımızı Türkiye ve dünyanın sayılı değerlerinden yapabilmek için Aydın’daki tüm STK’larımızla ortak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

22 Mart 2015

http://www.aydinyeniufuk.com.tr/haber-erurker-stk-ziyaretlerine-hiz-kesmiyor-60038.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir