Yörük Ali Efe Grubu

Tarih boyunca pek çok uygarlığı misafir etmiş; Selçuklu, Menteşe, Aydınoğlu, Osmanlı, Yörük Ali Efe emaneti Nazillimizin 27 ay süren düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümünü kutluyor;  memleketimizin ebedi tapusunu Tınaztepe’de, Belentepe’de, Çiğiltepe’de ve Başkomutanlık Meydan Muharebesinde kanlarıyla alarak bizlere hediye eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve Gazilerimizi rahmet ve şükranla yâd ediyorum.

Çıktığım AK Parti Aydın Milletvekilli Aday Adaylığı yürüyüşümde ata yadigârı bu aziz topraklara hizmet edebilmek içim; bu toprakların mert insanları siz hemşerilerimle birlikte daha Aydın yarınlar inşa edebilmek için desteklerinizi bekliyorum.

Nazillimiz Güney Kalkınma Ajansının verilerine göre Türkiye’de yer alan ilçeler arasında “gelişmişlik endeksinde” ne yazık ki hiçbir alanda ilk 50 ilçe arasına giremiyor. Esasında verimli tarım toprakları, insan potansiyeli, stratejik mevkii, ulaşım ve pazarlama imkânları nazara alındığında Nazillimizin gelişmişlik açısından yeri, Türkiye İlçeler sıralamasında ilk 20 içinde olmalıdır. Nazilliyi buralara taşımak bizlerin görevidir. Bu kardeşinizin özlemi ve hedefi atalarımızın ruhlarının hoşnut olacağı, yaşayan insanlarımızın huzur bulacağı, genç nesillerin yarınlarından emin olacağı bir şehirdir.

 

Hakan Çağlar Erürker / 5 Eylül 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir